36V 2A Power Adapter AC Adapter XY65S-360200VQ-ZP for eufy Permanent Outdoor Lights E22
flash sale iconLimited Time Sale
Until the end
18
quantity
Product details
Category
  • Power specifications: Input 100-240V 50/60Hz AC, output 36V DC with a current of 2A (72W) through a dedicated charging port for optimal power supply performance.
  • SPECIFICATIONS: ETL listed power adapter with standard US 2-prong plug.
UPC 729604998178
Brand Runseed
Wattage 72 watts
Amperage 2 Amps
Portable Yes
Power Plug Type A - 2 pin (North American)
Unit Count 1.0 Count
Item Weight 17.6 Ounces
Manufacturer Runseed
Model Number XY65S-360200VQ-ZP
Power Source Ac
BuiltIn Media 1 x 36V 2A Power Adapter AC Adapter XY65S-360200VQ-ZP for eufy Permanent Outdoor Lights E22