Remington Industries 24UL1007SLDORA1000 24 AWG Gauge Solid Hook Up Wire, 1000 feet Length, Orange, 0.0201" Diameter, UL1007, 300 Volts
flash sale iconLimited Time Sale
Until the end
20
quantity
Product details
Category
  • Voltage rating: 300 volts
  • Type: Ul1007 solid wire
  • Insulation: pvc (0.016 inch